Dobry Nauczyciel — strony, Obrazki i wiele więcej na WordPress

photo

Witam.
Nie będę zamieszczał schematów bo nie są to jpeg-i tylko eagle i są na stronie którą podałem na samym początku.

Mogę jedynie pomóc w ten sposób.

http://translator.telewizor.eu/

Bardzo dobry translator online . Najlepiej ustaw Niemiecki>Polski a wszystkiego sie dowiesz.

Pozdrawiam.

" />Witam,

moze sie ktos orientuje czy istnieje podobne forum Niemiecko - Rosyjskie.
W DEP pomoglam sobie przy tlumaczeniu umow na polski, a teraz musze jeszcze to samo na rosyjski. Mimo znajomosci jezyka mam problemy z idiomami itd. a Free Online Translator czy www.Abacho.de nie zawsze tlumacza poprawnie.

Dziekuje z gory za kazdy link.

bela

Jeżeli chodzi o kwestię możliwości podjęcia pracy w wieku 16 lat to prawo pracy dopuszcza taką możliwość, są pewne ograniczenia ale nie są one jakoś szczególnie dotkliwe. Co do sposobów zarabiania w internecie to jest kilka sprawdzonych sposobów.

Najpopularniejsze rodzaje e-biznesów w internecie:

Aukcje internetowe
Programy PartnerskieAUKCJE INTERNETOWE

Najpopularniejszym e-biznesem w Polsce, są aukcje internetowe. Każdy może na nich w bardzo łatwy sposób sprzedać i kupić dowolny przedmiot. Często oferowane są tu przedmioty w bardzo atrakcyjnych cenach, a samo licytowanie jest przednią zabawą. Osobiście wiele razy korzystałem z tej formy e-biznesu, dzięki której zarobiłem sporo gotówki.. Największym polskim serwisem aukcyjnym jest Allegro.pl, tu można kupić dosłownie wszystko. Dla jednych allegro jest zabawą, dla innych źródłem utrzymania i stałego dochodu.


Ja polecam coś innego: zarejestrowanie się w zagranicznych serwisach aukcyjnych nie tylko ebay, ale również hood.de - niemiecki, sbazar.cz - czeski, cqout.com - angielski i wiele innych, każdy kraj na 2-3 bardziej znane serwisy aukcyjne. Przyda Ci się tłumacz stron np. google translator, karta kredytowa oraz konto paypal.

Dzięki paypal zaoszczędzisz na przelewach międzynarodowych - do rejestracji niezbędne jest posiadanie karty kredytowej - możesz ją zamówić online. Teraz wystarczy porównywać ceny między zagranicznymi serwisami a allegro (ponad 90% rynku aukcyjnego w Polsce), obserwować najczęściej sprzedawane produkty oraz najaktywniejszych sprzedawców. Wystarczy że znajdziesz na zagranicznych serwisach produkty tańsze od tych sprzedawanych na allegro, zamówisze je a potem sprzedaż na allegro.

PROGRAMY PARTNERSKIE

Programy Partnerskie to również jeden ze sposobów na dobry zarobek. Często jest to sposób bardzo powiązany ze sprzedażą - z tą różnicą, że chcemy sprzedać produkt innego serwisu za naszym pośrednictwem. Może się to okazać strzałem w dziesiątkę przykładowo jako świetny dodatek do prowadzonego przez nas serwisu. Jeśli na przykład prowadzimy serwis, który tematycznie związany jest z giełdą i różnego rodzaju inwestycjami, udostępniamy pewne treści użytkownikom - zarówno w postaci płatnej i bezpłatnej, dodatkowo możemy zarabiać na polecaniu publikacji dotyczących tematycznie zakresu, którym się zajmujemy.

Programy Partnerskie za granicą stały się dla niektórych sposobem na zdobycie pieniędzy, na utrzymanie się. W Polsce aktualnie jest jeszcze ciężko dojść do takiego sukcesu, choć są tacy, którym to się udało.

Udział w takich programach jest rzeczą dość prostą. Wystarczy stworzyć stronę www, na której będziemy polecać produkty firm, umieszczając banery reklamowe lub linki, które będą kierowały internautę na stronę firmy. Taka forma e-biznesu jest atrakcyjna dla początkujących osób. Nie muszą oni inwestować gotówki, jak również posiadać towaru na sprzedaż. Partner jes tylko pośrednikiem.


Ze swojej strony odradzam Ci mieszanie się w próbę zarabiania na czytaniu maili reklamowych lub klikaniu w bannery reklamowe to jest tylko strata czasu i zdrowia, sam się na tym przejechałem.


Życzę powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!