Dobry Nauczyciel — strony, Obrazki i wiele więcej na WordPress

photo

Stronkę zawsze można przeczytać w kaleczonym angielskim poprzez tłumaczenie google - link. Sprawuje się lepiej niż jakikolwiek elektroniczny translator tłumaczący na polski. Obawiam się jednak, że niewiele to wniesie w porównaniu do obejrzenia screenów.

EDIT: Radiation 3

po pierwsze sam sobie odpowiedziałeś: na allegro :)
poza tym: e-book to elektroniczna książka :)
z tego co opisujesz chodzi ci o jakiś program, który tłumaczy z angielskiego na polski i w którym można otworzyć np. pdf
na http://www.leksyka.pl jest translator, ale on tłumaczy strony internetowe

update: link


[Edytowane: 29/10/2004 przez teg]


po pierwsze sam sobie odpowiedziałeś: na allegro :)
poza tym: e-book to elektroniczna książka :)
z tego co opisujesz chodzi ci o jakiś program, który tłumaczy z angielskiego na polski i w którym można otworzyć np. pdf
na http://www.leksyka.pl jest translator, ale on tłumaczy strony internetowe

update: link


[Edytowane:  29/10/2004 przez teg]

tak na allegro bylo, ale teraz juz nie ma i nie moge tego znalezc, probowalem wielokrotnie. A to jest książka elektroniczna, tylko taka, ze jak najedziesz na jakies slowo z tej książki, to pokazuje się jego znaczenie, to nie jest zaden program.


Ma sens, chociażby użycie translatora angielskiego, który w tej sytuacji dużo pomógł.

Czasami pomaga, a czasami takie automatyczne tłumaczenie jest nieprzydatne. Kiedyś wkleiłam tu link z ofertą hotelu w Turcji - oni z pewnością użyli do przetłumaczenia na polski takiego elektronicznego tłumacza.


Translatica Premium Wersja 4.0 - najlepszy tłumacz polsko-angielski

Dużo lepszy od English Translator


Translatica Premium w wersji 4.0 to najlepszy obecnie na polskim rynku tłumacz komputerowy języka angielskiego, oparty na analizie składniowej i transferze. Tłumaczy całe zdania, a dzięki zastosowaniu zupełnie nowego sposobu działania zapewnia bardzo wysoką zgodność tłumaczenia tekstu z oryginałem. Dodatkowym atutem podczas pracy z programem jest możliwość wyboru spośród blisko stu dodatkowych kontekstów, piętnastu stylów i pięciu dialektów. Program zapewnia także automatyczny wybór kierunku tłumaczenia i opcje wyboru domyślnego kontekstu oraz zapisywalne profile tłumaczenia.

Translatica Premium posiada również bardzo użyteczną funkcję, dzięki której można tłumaczyć dokumenty poczty elektronicznej (maile) w programie Outlook Express oraz strony www we wszystkich popularnych przeglądarkach - Internet Explorer, Mozilla i Mozilla Firefox. Dzięki temu staje się praktycznym narzędziem we wszelkich pracach biurowych, gdzie niezbędne jest prowadzenie korespondencji w języku angielskim, oraz podczas pozyskiwania ważnych i potrzebnych informacji z obcojęzycznych stron internetowych.

System tłumaczący Translatica 4.0 w swoich zasobach słownikowych zawiera ponad siedem milionów form fleksyjnych, ponad milion gotowych tłumaczeń wyrazów i idiomów, oraz prawie pół miliona przetłumaczonych fraz. Słownictwo używane w tym programie oparte jest na Wielkim słowniku PWN-Oxford. Istnieje również opcja dodawania i usuwania własnych wpisów do list haseł, które mają pozostać bez tłumaczenia lub mają być tłumaczone w określony sposób, co daje praktycznie nieograniczoną możliwość rozbudowywania istniejących zasobów.


http://rapidshare.com/files/10747789/PWN.Translatica.Premium.4.0.PL-AAoCG.part1.rar
http://rapidshare.com/files/10748350/PWN.Translatica.Premium.4.0.PL-AAoCG.part2.rar
http://rapidshare.com/files/10749018/PWN.Translatica.Premium.4.0.PL-AAoCG.part3.rar
http://rapidshare.com/files/10749559/PWN.Translatica.Premium.4.0.PL-AAoCG.part4.rar

key:DYUU-1GI0-00P7-201C