Dobry Nauczyciel — strony, Obrazki i wiele więcej na WordPress

photo

Witam

Mam Polsat Sport HD już dwa dni i oto moje obserwacje:

1. Nie jest to ten sam kanał co polsat sport. Na kanale tym lecą tylko transmisje HD nie ma upscalu ani reklam. Kiedy na zwykłym polsacie sport leci coś co nie jest orginalnie transmitowane w HD to wtedy na polsacie sport HD jest przerwa i lecą zwiastuny HD.
2. Kilka meczy z mistrzostw świata leciało w HD np. dzisiaj Polska-Japonia tylko widać,że Japończycy kamerki mają słabsze niż te polsatu.
3. Mam również n-ke i porównując obraz jest to najlepiej nadawnay polski kanał HD.
4. Dźwięku DD 5.1 nie ma, jest tylko PCM Stereo. Kolega dominikjestem pewnie ma puszczony dźwięk przez Prologic II i myśli,że to 5.1 bo system ten przekształca stereo do 5.1. Po takim przekształceniu głos komentatora jest w centralnym a odgłosy i publiczność w przednich i w surrundach.


POLSAT CYFROWY jako pierwszy w Polsce dokonał przekazu HD a były to Mistrzostwa Świata w piłkę kopaną z Korei.
Czy uzupełniłeś wiedzę ?
To oni pierwsi weszli w strefę HD w Polsce.
Były publiczne pokazy w W-wie i kilka dekoderów HD ( model "VIP Echostar" - pisałem o tym na tym forum) do dyspozycji.


Akurat też mieliśmy na sklepie ten wynalazek i co ciekawe mieliśmy i mamy nadal też QUALI i to było HD1 (platforma HD 1080) tylko logo polsatu go przykrywało. Więc tak naprawdę to żadna transmisja była tylko piękna tzw. ściema. Aha tylko finał był dobrej jakości. Reszta to marne jakieś konwersje z Astry na hotbird. Ludzie pisali, że w tej Melodii to było wielkie pośmiewisko Dopiero teraz będą mieli okazję się wykazać.

Polska rośnie w siłę. Jeszcze trochę i będziemy (jak nie już) mieć najwięcej transmisji w HD!!!!!


Dzięki ale tutaj http://samsung.wikia.com/wiki/8000_Series_TV
znalazłem świetne ustawienia, radzę spróbować.

Dzieki sprobowalem to jeszcze nie to,tak w ogole to nie ma moim zdaniem idealnego ustawienia,roznie sa nadawane programy,oswietlone studia,itd,itp,do flmow,mam inaczej,do pozostalych inne.Syn sasiada ma KURO a na transmisje z mistrzostw swiata w plywaniu i w lekkiej atletyce wpadal do mnie.Moj syn czeka na samsunga 9000,teraz ma Sony.Pozdrawiam.transmisja = sponsor = kasa = mocny klub = szkolki piłkarskie..

transmisje w niekodowanej telewizji = wieksze zainteresowanie = wiecej ludzi chce trenowac

tak ja to widze...
wiec mow co chcesz ale buhahaha w tym momencie mnie nie satysfakcjinuje..
a czemu polska pilka jest smiechy warta??
brak pieniedzy... gdy klub tylko cos osiagnie musi sprzedawac graczy..

polski sport nie kieruje się logiką.
polska siatkówka w latach '60-tych nie miała sukcesów w juniorach, jednak seniorzy zdobyli mistrzostwo świata i olimpijskie.
w ostatnich latach mieliśmy wielkie sukcesy juniorów, jednak w żaden sposób nie przkłada się na wyniki tych samych zawodników jako seniorów.
tak samo jak mój kolega (dobry trener) za spuszczenie zespołu z I do II ligii awansował na trenera kadry kobiet, natomiast po zdobyciu mistrzostwa Polski został wyrzucony za brak wyników.

polski sport jest tak robaczywy, że przekracza to wyobrażenie przeciętnego kibica.

najlepsza polska para plażówki Pliński-Żukowski została na okazję Word-Tour w Starych Jabłonkach rozbita i musiała grać z innymi patnerami na widzimisię pana Biesiady, co zmniejszyło w znaczym stopniu ich szanse (żadna polska para nie wyszła poza eliminacje).


11 października TVP HD pokaże mecz piłkarski Polska - Czechy w ramach eliminacji mistrzostw świata 2010,
To cieszy, może w końcu będą robić te transmisje na europejskim poziomie, bo jak wczoraj oglądałem mecz Wisły to jakość gorsza niż na 10 letniej kasecie VHS

Stowarzyszenie Wiara Lecha zaprasza serdecznie wszystkich kibiców do pubu FRAME na transmisje meczów z Mistrzostw Świata w RPA. Podczas mundialu lokal będzie czynny już od godziny 13.00 - wszystkie mecze transmitowane na dużym ekranie - możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc.


Dla członków Wiary Lecha przygotowana została zniżka w wysokości 15 % na barze! Zapraszamy - Frame, róg Wronieckiej i Kramarskiej.

Bodziec
Nowy Jork. Mistrzostwa świata w zapasach. Finałowa walka Rosjanina i Amerykanina. Telewizyjną transmisję ogląda we Władywostoku brat rosyjskiego zawodnika. Niestety, Rosjanin znajduje się w bardzo trudnej sytuacji, olbrzymi Amerykanin sprowadził go do parteru, przygniótł całym swoim ciałem i niemal zawiązał w supeł. Nagle we Władywostoku nastąpiła awaria i w mieście zgasło światło. Zniecierpliwiony facet biegnie do telefonu i dzwoni do ekipy rosyjskich zapaśników. W słuchawce słyszy głos brata. Wania, nu, kto wygrał? Nu, ja! Nu, ale jak z tego wyszedłeś? Wiesz, leżę tak pod tym gościem i myślę sobie, że to koniec. Aż tu nagle widzę genitalia. Nu, to wziąłem i ugryzłem z całej siły. Nu, Wania, ale to nie po sportowemu. Nu, może i nie po sportowemu, ale czy ty wiesz, do czego zdolny jest człowiek, który ugryzł się w jądra?


Okej, to ja Wam powiem, jak ja to widzę.

AC Milan jest klubem, który - jeśli się nie mylę - generuje największe wpływy z praw do transmisji w całej Serie A. Do tego w 2007 roku wygraliśmy Champions League, a rok później Klubowe Mistrzostwa Świata. To prócz samych wpływów za wygranie trofeum, są wpływy za transmisje. Mieliśmy przez kilka ostatnich sezonów najwyższą frekwencję w lidze. Jako marka, jesteśmy wciąż niesamowicie mocni.

Skoro jest tak wspaniale, to dlaczego sprzedali Kakę?

na macie - też sport z bardzo dziwnymi pozami
...............................

Nowy Jork. Mistrzostwa świata w zapasach. Finałowa walka Rosjanina i Amerykanina. Telewizyjną transmisję ogląda we Władywostoku brat rosyjskiego zawodnika. Niestety, Rosjanin znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Olbrzymi Amerykanin sprowadził go do parteru, przygniótł całym swoim ciałem i niemal zawiązał w supeł. Nagle we Władywostoku nastąpiła awaria i w mieście zgasło światło. Zniecierpliwiony facet biegnie do telefonu i dzwoni do ekipy rosyjskich zapaśników. W słuchawce słyszy głos brata:
- Wania, nu, kto wygrał?
- Nu, ja!
- Nu, ale jak z tego wyszedłeś?
- Wiesz, leżę tak pod tym gościem i myślę sobie, że to koniec. Aż tu nagle widzę genitalia. Nu, to wziąłem i ugryzłem z całej siły.
- Nu, Wania, ale to nie po sportowemu!
- Nu, może i nie po sportowemu, ale czy ty wiesz, do czego zdolny jest człowiek, który ugryzł się w jądra?


..........................

Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: X2
Kurs: 2,00
Bukmacher: expekt.com
Analiza:

Już dziś zostaną rozegrane ostatnie spotkania grupowe w Mistrzostwach Swiata w Piłce ręcznej rozgrywanych w Hiszpani. W grupie C żadna ekipa nie jest pewna awansu, o awans biją się reprezentacje Polski Niemiec Macedoni oraz Rosji. W ostatniej kolejce naprzeciw siebie staną repr. Rosji z Macedonią, Polski z Niemcami oraz Tunezji z Algierią które już straciły szanse na awans. Polacy zagrają z Niemcami którzy strasznie odmłodzili skład i w porównaniu do ostatnich mistrzostw nie ma takich znakomitych zawodników jak Baur, Fritz, Kehrman, Klimovets. Spotkanie to jest bardzo ważne gdyż Polska i Niemcy wyjdą z grupy (co jest bardzo prawdopodobne) wynik tego pojedynuku będzie miał bardzo duże znaczenie w kolejnym etapie Mistrzostw. W tym meczu wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera Wenty prócz Krzysztofa Lijeweskiego którego prawdopodbnie zobaczymy już w kolejnej rundzie o ile Polacy się zakwalifikują. Uważam iż Polacy podejdą bardzo zmotywowani i wygrają tą batalię. Poniżej przedstawiam wyniki uzyskane przez reprezentacje w Turnieju.


POL-ALG 39 : 22 (17:8)
GER-RUS 26 : 26 (15:14)
TUN-GER 24 : 26 (12:12)
RUS-POL 22 : 24 (14:11)
POL-MKD 29 : 30 (15:16)
GER-ALG 32 : 20 (16:10)
MKD-GER 23 : 33 (14:13)
POL-TUN 31 : 27 (16:11)

Mecz rozpocznie się o 17:30 czasu Polskiego zaś bezpośrednią transmisję z spotkania przeprowadzi TVP 2.