Dobry Nauczyciel — strony, Obrazki i wiele więcej na WordPress

photo+ politycy z premierem i prezydentem na czele wykorzystują tą emocjonującą chwilę do dbania o własny interes i nabijania sobie popularności w sondażach wyborczych

a owszem:
za chwile konferencja ministra Dorna, o 14 ministra Polaczka, o 15 ministra Religi

wcześniej transmisja mszy z takimi fokusami: ołtarz-premier ołtarz-premier

premier tez dzis wystapi zapewne do narodu, właśnie w otoczeniu kamer odwiedza pokrzywdzonych w szpitalach.
prezio ogłosi żałobę narodową, też okazja do ciepłych słów dla Śląska

wiele z tych rzeczy jest naturalnych w takiej sytuacji, tak się tylko składa, że to świetna okazja do zebrania punktów :|


[ Określone programy zapewniają określone uczucia i doznania emocjonalne, to fakt. No i można wybierać.
dlatego mój sąsiad oglada na cały regulator transmisje z mszy porannej, południowej, wieczornej itd etc.......
a ja w tym czasie wyśledziłem , któredy biegnie jego kabel do segmentu
no i wychodzi, że wszystko zalezy tylko od mojego widzimisie
uzyje obcegów, czy nie a nie od zadnej siły wyższej, czy innego anioła sróża

Mimo iż udostępniłem koledze po fachu, jeśli dobrze rozumiem, wersję łacińską tego chorału (z dwojga złego wolałbym po łacinie niż po polsku), nadal obstaję za wersją oryginalną. Jeżeli są problemy, zawsze można zaśpiewać coś innego.
Szału dostaję, gdy słyszę np. "Va pensiero" śpiewane po polsku z jakimś religijnym, bardzo prymitywnym tekstem. Zdarzyło się to również podczas transmisji Mszy Św. w TV Polonia (na cały świat!). Nasza niedawno podmieniona "jednostka założycielska" bardzo to lubiła, więc śpiewaliśmy ten utwór przy różnych okazjach, np. imieniny, ale nie podczas liturgii i oczywiście po włosku.

~ http://www.rp.pl/artykul/374277,374308.html
11 października, niedziela
Warszawa godz. 9.00
Msza św. w bazylice św. Krzyża w Warszawie celebrowana przez abp. Tadeusza Gocłowskiego, z homilią poświęconą Dniu Papieskiemu. Transmisja w Polskim Radiu.
godz. 19.30 – 20.00
„Apel z Ojcem Świętym” na placu przed kościołem św. Anny.
godz. 20.00 – 21.30
Galowy koncert Dnia Papieskiego na placu przed kościołem św. Anny pt. „Papież poeta – na spotkanie wolności”. Wiersze Karola Wojtyły zaśpiewają m.in. Kasia Kowalska, Anna Szarmach, Robert Chojnacki, Andrzej Lampert, Krystian Krzeszowiak, Carlo Checchi (Włochy), Ryszard Rynkowski i Arka Noego. Solistom będzie towarzyszył Jazz City Choir pod dyrekcją Marty Radwan. Muzykę do utworów napisanych przez Papieża skomponowali m.in. Robert Friedrich, Stanisław Soyka, Seweryn Krajewski i Marcin Styczeń. Transmisja w TVP 1. var _r = document.referrer ? encodeURIComponent(document.referrer) : ''; var _w = encodeURIComponent(document.location.href); var _e = document.inputEncoding ? document.inputEncoding : document.charset; document.write('');

Szkoda że nie ma łączności on-line z grupą...Chciałabym móc posłuchać tego wszytskiego co będzie się tam u Was i u Nas działo:)Moża za kilka lat...W tym roku jak już wspomniałam w "księdze gości" postaram się dotrzeć na kilka ostatnich dni.
Ale za to wam powiem że w zeszłym roku oglądałam Was "małe mróweczki" jak wchodziliście już na samą Jasną Górę pod adresem strony jasnogórskiej : ........
takim, którego nie mogę Wam podac bo zabezpieczyliście się przed spamującymi robotami;)
O tym jaka to grupa można było poznać tylko po kolorach koszulek, no i ewentualnie jakiś szczególnych znakach coniektórych osób (np. wyjątkowy kapelusz, coś dużego doczepionego do plecaka itp:D)
Miała być transmisja ze Mszy Św. i czuwania...ale niestety coś im sie chyba popsuło czuwałam nad komputerem do 2 rano,no ale się nie doczekałam:( w tym roku mam nadzieję być tam z Wami! Oby się udało!


Dwa - Boruc i tak nie mógłby grać w LM więc sprowadzenie go już teraz i tak mijałoby się z celem.
Tak więc Arturowi życze jak najlepiej, a panom z SE życzę, żeby przestali na siłę szukać (wymyslać?) sensacji
Ach, byłbym zapomniał - wg "Faktu" praktycznie na 99% pewne jest, że Matusiak od 2007 roku będzie piłkarzem Interu
Moze przeszedlby latem?A "Fakt" to zawsze napisze cos ciekawego czyt. smiesznego, irracjonalnego, tak zeby "moherowi" czytelnicy mieli chwile emocji pomiedzy transmisja mszy w TV Trwam a modlitwa Ojca Dyrektora o nowe feligi do Maybacha

I stał się cud - Jerzy Sosnowski ponownie na antenie Trójki! Szkoda, że musiała wydarzyć się tylko taka tragedia, żeby to było możliwe... Poprowadzi audycję razem z Marcinem Zaborskim, potem o 18.30 transmisja Mszy Świętej z Katedry Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Od północy - jak podaje strona Trójki - specjalną audycję muzyczną poprowadzi Grzegorz Zembrowski.

Uwierz mi kolego, że gdyby media w Polsce były normalne, obiektywne, uczciwe to RM nie musiałoby mieszać się w politykę. Jestem tego pewny. W RM byłyby tylko transmisje mszy i modlitwy. Ale skoro jest jak jest to RM musi otwierać oczy ludziom. Może kiedyś zauważysz, że media jadą po PiS nie dlatego, że PiS jest zły bo tej partii nic nie można zarzucić, nie ma w niej złodziei, a politycy w większości chcą dobra ojczyzny, ale jadą po PiSie tylko dlatego, żeby prawdziwych Polaków odciągnąć od władzy, a władzę oddać w ręcę... no właśnie, Tusk i jego dziadek z Wermachtu, pomyśl sam, czy Donald Tusk to prawdziwy Polak z krwi i kości, luknij na samo nazwisko i historię jego dziadka, który tłukł na wojnie twojego dziadka... Ale media mącą w głowie ludziom i wychodzi na to, ze oskarżanie Tuska o to że miał takiego a nie innego dziadka to wielki skandal i przekonują Polaków, że oskarżenia PiS są kompromitujące dla PiS. Powiesz, co tam historia... Jasne, co tam przelane miliony krwi przez naszych przodków, liczy się tu i teraz, liczy się Doni i jego druga Irlandia, gdzie ta Irlandia?


Pili, palili papierosy, a nawet jak była msza na rynku to oni lizali się w zaułkach. Sodoma i Obora!
Jestem pewien że to nie byli ludzie z oazy. Na tego typu otwartych imprezach pojawiają się różni ludzie. A gdyby to byli jacyś ludzie ze wspólnoty to napewno zupełnie nieświadomi pewnych rzeczy.


No a tutaj transmisja na żywo z Przystanku Woodstock:
http://muzyka.interia.pl/transmisja_woodstock.html

http://nowyruchliturgiczn...ej-w-radio.html
Transmisja Mszy św. trydenckiej w Radio Maria
Stowarzyszenie Giovani e Tradizione informuje, że włoska rozgłośnia katolicka "Radio Maria" przeprowadzi w pierwszą niedzielę Adwentu - 29 listopada br. - transmisję Mszy św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. Zostanie ona odprawiona o godz. 10:30 w kościele Sant’Antonio di Acireale, położonym w miejscowości Catania na Sycylii. Mszy św. towarzyszyć będzie intencja dziękczynna za sukces zorganizowanej w październiku w Rzymie konferencji nt. motu proprio Summorum Pontificum.
"Radio Maria" to największa włoska katolicka stacja radiowa. Została założona w Como w diecezji mediolańskiej w 1983. Pod nazwą "Radio Maria" stowarzyszonych jest ponadto około czterdziestu wielojęzycznych nadawców katolickich w Afryce, Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie, i w Amerykach. Łącznie "Radio Maria" nadaje z 1500 naziemnych nadajników na całym świecie. Misją stacji jest liturgia, katecheza, uduchowienie, wsparcie duchowe na co dzień, informacja, muzyka i kultura.
Włoską rozgłośnię "Radio Maria" można słuchać w internecie.

Autor: Witold DziedzicPolski Czerwony Krzyż gotowy jest do włączenia się do akcji pomocy w każdej chwili. Występujemy do MSWiA o zgodę na zbiórkę publiczną. Po jej uzyskaniu zaapelujemy do społeczeństwa polskiego o przekazanie pieniędzy na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi na Jawie. Zebrane od polskiego społeczeństwa środki przekażemy ofiarom tragedii za pośrednictwem Indonezyjskiego Czerwonego Krzyża.

Mieszkańcy Indonezji to też LUDZIE!!!

Papież nie jest bardziej ważny od nich. Zamaist kupować kolejną ksiązkę lub kolorowe czasopismo o nim, zrób krok aby pomódz ludziom, którzy tej pomocy potrzebują. Nie wzbogacicie się duchowo oglądzjąc transmisję z mszy na błoniach, ale przez konkretne działania, niosąc bezinteresowną pomoc innym.

Do roboty!!! http://www.pck.org.pl ZAGLĄDAĆ TU OD CZASU DO CZASU!!!

A ja lubie Przyjaciol... tylko tych starszych, bo 10 raz odsmazane nalesniki wcale nie sa dobre...
A poza tym jak bylam mlodsza strasznie krecilo mnie Z Archiwum-X i inne takie "straszne" i "tajemnicze" seriale
Hmm... co do Czterech Pancernych i Psa... serial wielu pokolen (nawet moj brat, 7 lat mlodszy ode mnie, dokonale sie orientuje w tym filmie ), ale wydaje mi sie, ze za czesto puszczali w telewizji, a to moglo byc troche wnerwiajace... ale caloksztalt -

Zapewne niektorym ludziom odpowadalyby transmisje mszy z telewizji na 'T' przeplatane z jednostronnymi, wiadomo-jakimi programami publicystycznymi , zamiast calej gamy cooltowych seriali


Ja słyszałem to czytanie w radio (chyba PR I), nie na żywo ale z taśmy, w kazaniu była tylko wzmianka o dekalogu.
Słyszałeś transmisję na żywo, a nie z taśmy. Program I Polskiego Radia transmituje w niedzielę Mszę Św. z Bazyliki Św. Krzyża.

http://www.polskieradio.p...Date=2009-03-15