Dobry Nauczyciel — strony, Obrazki i wiele więcej na WordPress

photo

a transport tycoon deluxe?

to tez jest świetna gierka (razem z swoją przeróbką - open tycoon)

Transport Tycoon Deluxe for Windows

Wydawca: MicroProse Software, Inc.
Rok: 1996

http://www.pcsvet.cz/cldata/4842/img1.gif


Transport Tycoon Deluxe (z patchem WinXP) to nic więcej niż uaktualnienie i tak wspaniałego Transport Tycoon. Ta wersja była wydana w 1996 roku jako facelifting dla swojego, już przestarzałego, przodka.

Wersja Deluxe zachowuje pierwotny pomysł i typ rozgrywki, ale dodaje smaczku w postaci gotowych scenariuszy, edytora tychże, ulepszonej grafiki i kilku nowych środowisk w których można grać (tj. pustynia czy zima). Oczywiście, prawdopodobnie najlepszą rzeczą jest możliwość uruchomienia gry pod Windows XP bez martwienia się o dźwięk czy kompatybilność. Doświadczeni gracze ucieszą się słysząc, że również sztuczna inteligencja została znacząco poprawiona, więc granie w trudnym trybie nie będzie jak bryza, lecz bardziej jak tornado.

Wszystkie te małe, aczkolwiek znaczące, zmiany powinny uczynić grę jeszcze lepszą do grania. W grze jest tutorial dla początkujących graczy, natomiast hardcorowi tycooni mogą od razu spróbować szczęścia w scenariuszu. Z kompatybilnością nie ma większych problemów, jako że gra działa płynnie pod WinXP oraz Windows ME. Nie testowałem gry pod Windows 2000/9x, więc jeżeli komuś się udało to proszę o podzielenie się uwagami na naszym forum!

Ten post był edytowany przez fake dnia: 29 Marzec 2007 - 01:12